RzeszówSport

Akademia Sportu Chikara zaprasza na zajęcia sportowe na żywo!

Pandemia koronawirusa SARS-Cov-2 zatrzymała wielu mieszkańców Rzeszowa w domach. Opustoszały ulice, wstrzymane zostały imprezy i zajęcia sportowe. Ciekawe rozwiązanie na ten czas przygotowała rzeszowska Akademia Sportu Chikara.

Chikara oferuje wspólne treningi, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00. Są to zajęcia prowadzone w systemie transmisji na żywo przez media społecznościowe takie jak facebook, youtube, instagram. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, skierowanie dla wszystkich od najmłodszych po seniorów. Treningi mają na celu poprawić sprawność fizyczną, która w obecnym czasie jest mocno ograniczona.

Akcja jest całkowicie charytatywna i ma na celu przede wszystkim pomóc wszystkim osobom uziemionym w domach. Zwłaszcza rodzicom, jak i dzieciom odnaleźć się w nowej sytuacji zminimalizować stres powstały zaistniałą sytuacją oraz utrzymać dobrą kondycję podczas okresu kwarantanny – informuje Chikara.

Przykładowy trening:

Rozpoczynamy od dynamicznego rozruchu w miejscu powoli przechodząc do kolejnych ćwiczeń z wykorzystaniem dostępnych przedmiotów wspomagających ćwiczenia.
Tego typu zajęcia zdecydowanie:
– poprawiają ogólną kondycję
– wzmacniają poszczególne partie mięśni
– utrzymują nasze ciało w zdrowiu
– wpływają na pozytywne samopoczucie
– wzmacniają odporność
– pomagają pozbyć się stresu
– wpływają dobrze na zdrowie psychiczne
Gdzie oglądać?

Treningi można oglądać na żywo na Facebooku: https://www.facebook.com/AkademiaSportuChikara/
Oraz odtwarzać nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCoAsB9M5jw1kIcvEWF2nRfQ

Zajęcia są całkowicie darmowe.

Polub i udostępnij