KulturaRzeszów

Gawęda o Bolesławie Prusie: wykład online

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza – Oddział w Rzeszowie zapraszają na wykład online „Gawęda o Bolesławie Prusie”, który wygłosi dr hab. Joanna Rusin, prof. UR. Spotkanie odbędzie się 9 marca 2021 r. o godzinie 17:00 na platformie ClickMeeting.
Link do rejestracji na spotkanie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/-gaweda-o-boleslawie-prusie-wyklad-online-dr-hab-joanny-rusin/register

Aby się zapisać, wystarczy wpisać swoje imię oraz adres e-mail. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie. Wstęp wolny.

Dr hab. Joanna Rusin profesor UR – pracownik naukowy Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Autorka licznych artykułów w czasopismach literackich i naukowych oraz książek: „Aleksander Wielopolski – bohater trudnej legendy”(1999), „Człowiek świętego imienia: legenda Traugutta w piśmiennictwie polskim XIX i XX wieku”(2002) i „Literatura i jej konteksty: prace ofiarowane profesorowi Czesławowi Kłakowi” pod. red. Joanny Rusin, Kazimierza Maciąga (2005).

© Gawęda o Bolesławie Prusie: wykład online – rzeszow112.pl
Źródło: https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/2209-gaweda-o-boleslawie-prusie-wyklad-online

Polub i udostępnij