AktualnościPodkarpacieRzeszów

Kino i impreza na plaży w G2A Arena − Summer Arena

W Jasionce koło Rzeszowa po raz kolejny odbędą się różnorodne wydarzenia pod szyldem Summer Arena! Od 13 sierpnia do 5 września w G2A Arena odbędą się wydarzenia takie jak: Kino na Plaży, Summer Arena oraz Rodzinny Piknik na Plaży.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego kolejny weekend stanie się prawdziwą plażą przypominającą plaże egzotycznych wysp Pacyfiku. Sala wystawiennicza obiektu o powierzchni 4 800 m2 została wypełniona 160. t piasku, żywymi palmami, leżakami, łódkami oraz plażowymi dodatkami, jak: flamingi, piłki i inne dmuchańce. Dodatkowym atutem sali jest oświetlenie, które buduje nie tylko letni, imprezowy klimat, ale także dodaje splendoru i wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu, które będzie odbywać się w ramach Summer Areny.

Kino na Plaży w G2A Arena

Słoneczna pogoda, sielankowy nastrój, imprezy do samego rana − za to wszyscy kochają lato. Lato to też czas, kiedy królują kina plenerowe. A co zrobić, gdy piaszczysta plaża jest daleko, a pogoda nie jest łaskawa? Nic prostszego, wystarczy przyjść do G2A Arena. Na wszystkich fanów kina plenerowego czekać będą wygodne leżaki, nowoczesny multimedialny ekran, kinowe nagłośnienie oraz popcorn i zimne napoje serwowane przez rzeszowską ekipę Lord Jacka. To, co wyróżnia letnie kino w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, to przeszklona kopuła, przez którą widoczne będzie gwieździste niebo.

Jak prezentuje się repertuar Kina na Plaży w ten weekend?

20 sierpnia br. w G2A Arena będzie można zobaczyć dwa seanse filmowe: Jutro będziemy szczęśliwi oraz W labiryncie . Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 20:00. Pierwszy z wymienionych tytułów to niezwykła francuska komedia z elementami dramatu, prezentująca historię Samuela, żyjącego na Riwierze Francuskiej. Tam niespodziewanie jego była znajoma Kristin podrzuca mu dziecko, natychmiast znikając. W ten sposób mężczyzna staje się samotnym ojcem.

Z kolei druga propozycja filmowa to historia nastoletniej dziewczyny, która została porwana i uwięziona na piętnaście lat. Kiedy budzi się w szpitalu, niczego nie pamięta. Nikt nie wie, jak udało jej się uciec. Z pomocą policyjnego profilera, doktora Greena próbuje odzyskać wspomnienia z tajemniczego labiryntu – więzienia, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.

– godz. 20:00 – Jutro będziemy szczęśliwi
– godz. 22:10 – W labiryncie;
– bilety: 1 film – 10 zł, 2 filmy – 16 zł;
– bilety można zakupić na miejscu.

Pozostałe filmy wyświetlane podczas kolejnych edycji Kina na Plaży będą podawane na bieżąco. Organizatorom zależy, aby to widzowie mieli wpływ na repertuar.

Beach Party na piasku w G2A Arena

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży. Tak w skrócie można opisać najlepszą imprezę plażową na Podkarpaciu. Pod szklaną kopułą G2A Arena będzie na Was czekać scena o powierzchni 100 m2, piaszczysta plaża, palmy, leżaki, zimne drinki i świetna muzyka klubowa, którą zagra DJ Greg.

Beach Party 2021 – daty imprez, cena:
– 21 sierpnia, godz. 21:00
– 28 sierpnia, godz. 21:00
– 4 września, godz. 21:00
– wstęp: 20 zł, bilety można zakupić na miejscu.

Piknik Rodzinny na Plaży w G2A Arena

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę jest Piknik Rodzinny na Plaży, który odbędzie się 5 września. Dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące – a wszystko na piaszczystej plaży w G2A Arena!

Środki bezpieczeństwa i Punkt Szczepień przeciw COVID-19

Summer Arena będzie odbywać się według aktualnych zasad sanitarnych z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w warunkach sterylnych − zapewniają organizatorzy wydarzenia. Ponadto, jedną z atrakcji Summer Areny jest możliwość zaszczepienia się oraz wykonania testów na obecność koronawirusa. W punkcie, którego organizatorem jest Centrum Medyczne MEDYK, wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 będą mieli możliwość rejestracji, badania i szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

 

Źródło: https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/4304-kino-i-impreza-na-plazy-w-g2a-arena-summer-arena

Polub i udostępnij