AktualnościPodkarpacie

Groźny wypadek w Domaradzu

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, renault z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W piątek przed godz. 16, brzozowscy policjanci zostali powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latka kierująca renault, jadąc od strony Domaradza, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Jej samochód zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem passatem, którym kierował 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Mężczyzna przewoził troje pasażerów, w tym dwoje dzieci. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów, obrażeń doznała kierująca renault. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

 

Źródło: https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/3401-grozny-wypadek-w-domaradzu

Polub i udostępnij