AktualnościCiekawostki

Klienci PGE Obrót coraz chętniej podpisują zdalnie umowy

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy coraz więcej klientów PGE Obrót podpisuje umowy bez wychodzenia z domu. Do tej czynności potrzeba mieć założony profil zaufany. 

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy z powodu pandemii koronawirusa wszystkie Biura PGE obrót zostały zamknięte. Z tego powodu obsługa klientów przeniosła się do kanałów zdalnych. Klienci wszystkie sprawy mogli załatwić jedynie za pomocą telefonu lub internetu. Jednak wraz z stopniowym odmrażaniem przez rząd gospodarki Spółka wraca do stacjonarnej obsługi klientów przy zachowaniu zasad wynikających z reżimu sanitarnego. Widać jednak wyraźnie, że wraz z pojawieniem się nowych form obsługi klienta to kanały zdalne cieszą się coraz większą popularnością.

– Widać wyraźnie, że klienci coraz chętniej przekonują się do nowoczesnych rozwiązań. Pokazała to sytuacja związana z pandemią. Wynika to przede wszystkim z szybkości realizacji i wygody, ale także i bezpieczeństwa nas wszystkich – tak komentuje Jan Mądrzak, wiceprezes PGE Obrót, odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę klienta.

Takim rozwiązaniem najwięcej zainteresowanych jest osób w wieku 25-45 lat. Jednak przekonuje się do tego także coraz więcej osób w wieku 50+. Najwięcej takich umów Spółka zawiera na terenie swoich oddziałów zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi oraz Lublinie.

 

 

 

 

 

Polub i udostępnij