AktualnościPodkarpaciePolska

Kolizja na ulicy Sanockiej w Przemyślu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj przed godz. 12 na ul. Sanockiej w Przemyślu. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renaultem nie zachował bezpieczniej odległości i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Fiat. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Dzisiaj po godz. 12, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Sanockiej w Przemyślu, doszło do zderzenia dwóch pojazdów renault oraz fiata. Na miejsce zdarzenia skierowano policjantów z ruchu drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący renaultem, 45-letni mieszkaniec Przemyśla, jadąc ul. Sanocka w stronę miejscowości Prałkowce, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył fiata, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu puławskiego.

W wyniku zdarzenia pasażer z fiata, 39-letni mieszkaniec Przemyśla, trafił do szpitala. Badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazały, że obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 28 odbywa się bez utrudnień.

– Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję. Bądź odpowiedzialny – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu– powiedzieli policjanci.

Źródło: https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/5217-kolizja-na-ulicy-sanockiej-w-przemyslu

Polub i udostępnij