AktualnościPodkarpacieRzeszówSport

Marek Mróz dołącza do zespołu Apklan Resovii Rzeszów

Marek Mróz dołącza do zespołu Apklan Resovii Rzeszów! Grający na pozycji pomocnika 22- letni zawodnik to wychowanek Sandecji Nowy Sącz. Poprzednie sezony spędzał kolejno w Lechu Poznań oraz Bruk – Bet Termalice Nieciecza.

Po 2,5 rocznym pobycie w GKS 1962 Jastrzębie trafia do Resovii podpisując roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. W sezonie 2020/21 wystąpił na zapleczu Ekstraklasy w 33 spotkaniach zdobywając 3 bramki. Łącznie na boiskach 1 ligi wystąpił w 70 meczach strzelając 6 goli i notujący przy tym 4 asysty.

– Resovia przedstawiła bardzo ciekawy plan, który skłonił mnie do przyjścia tutaj. Rzecz jasna osoba trenera także odegrała znaczącą rolę, podobnie jak niektórzy zawodnicy od których dowiedziałem się jak tutaj jest. Trener już jeden awans zrobił więc myślę, że z drużyną Resovii przy takich zawodnikach i pomyśle na tą drużynę jest to możliwe ponownie. Już poczułem tę rodzinną atmosferę panującą w szatni. Zostałem bardzo dobrze przyjęty. Miałem łatwiej z aklimatyzacją, bo znam kilku zawodników – Kubę Wróbla czy Aleksandra Komora, z którym grałem w Jastrzębiu– zaznaczył Marek Mróz.

 

Źródło: https://www.rzeszow112.pl/rzeszow/3919-fortuna-1-liga-marek-mroz-dolacza-do-zespolu-apklan-resovii-rzeszow

Polub i udostępnij