AktualnościPodkarpacieSport

Marek Ziętara nie jest już trenerem Ciarko STS Sanok!

Marek Ziętara nie jest już trenerem Ciarko STS Sanok. Doświadczony szkoleniowiec zrezygnował z prowadzenia drużyny. Obecnie trwają poszukiwania jego następcy.

– Z dniem dzisiejszym składam rezygnacje z prowadzenie drużyny seniorów Ciarko STS Sanok. Ta decyzja dojrzewała u mnie już od kilku tygodni a złożyło się na nią kilka spraw. Podstawowe z nich to po pierwsze brak zadowolenia u części sponsorów z osiąganych od początku sezonu wyników. Po drugie niezadowolenie pewnej grupy zawodników z mojego sposobu pracy i prowadzenia zespołu a co za tym idzie utraty zaufania na linii trener – drużyna. Atmosfera jaka w ostatnim czasie panowała nie pozwala mi godnie pełnić dalej swoich obowiązków jako główny trener. Dziękuje kibicom Sanoka i życzę powodzenia drużynie w dalszej części sezonu – przedstawił swoje stanowisko Marek Ziętara.

– Dziękujemy trenerowi za dotychczasową współpracę. To jego osobista decyzja, którą uszanowaliśmy. My dalej kontynuujemy strategie budowania drużyny założonej przed tamtym sezonem, tutaj się nic nie zmienia. Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania trenera. Mamy już dwie opcje, które bierzemy pod uwagę – wyjaśnia prezes Michał Radwański.

 

Źródło: https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/5220-polska-hokej-liga-marek-zietara-nie-jest-juz-trenerem-ciarko-sts-sanok

Polub i udostępnij