AktualnościPodkarpacieSport

Tauron Liga. Developres SkyRes Rzeszów po pierwszy treningu otwartym

Punktualnie o godzinie 16 rozpoczął się pierwszy w tym sezonie trening otwarty przebudowanej ekipy Developrsesu.

Zabrakło m.in. kapitan rzeszowianek Jeleny Blagojević, która walczy o medal olimpijski w Japonii. Nieoczekiwanie na treningu pojawiła się Marta Krajewska, która leczy poważną kontuzję odniesioną na zgrupowaniu kadry. Kibice przywitali ją oczywiście gromkimi brawami Trening przebiegał bardzo spokojnie. Najpierw, standardowo mieliśmy małą rundę honorową, a później zawodniczki zaczęły rozgrzewać się biegowo Następnie zawodniczki Developrsesu przystąpiły do pokonywania płotków, rozciągania i ćwiczeń z piłką.

Włodarze klubu po wicemistrzowskim sezonie dokonali prawdziwej rewolucji kadrowej. Po stracie wielu swoich gwiazd (chociażby Kiery Van Ryk) zbudowali ciekawy i młody zespół, w którym występować będzie kilka miejscowych zawodniczek, dobrze znanych rzeszowskiej publiczności.

Na trybunach pojawiła się sporą grupa fanów (około 100 osób) dziewczyn z Developresu, spragnionych możliwości oglądania siatkówki na żywo.

Następnie zawodniczki zostały podzielone na dwa zespoły, które rywalizowały ze sobą w wielu pomysłowych meczach/pojedynkach. Trener Antiga, pomimo że był to dopiero pierwszy trening nowego zespołu, dał prawdziwy wycisk swoim zawodniczkom.

Na treningu pojawiło się wiele znanych osobistości, m.in. obecny prezydent miasta Konrad Fijołek. Prezydent dłuższą chwilę rozmawiał ze sztabem trenerskim, a później życzył zawodniczkom pełnego sukcesów sezonu oraz tego żeby omijały je kontuzje.

 

Źródło: https://www.rzeszow112.pl/wiadomosci/3990-tauron-liga-developres-skyres-rzeszow-po-pierwszy-treningu-otwartym

Polub i udostępnij