AktualnościPodkarpacieSport

Topcoat construction group nowym sponsorem Stali Mielec

Najnowszym sponsorem FKS Stali Mielec została firma TopCoat Construction Group, która od lat jest zaangażowana we wspieranie klubu Stali Mielec. 

– Doceniamy niezwykłe osiągnięcia, jakie ten zmieniający się zespół odnosił na przestrzeni lat, których zwieńczeniem był awans do Ekstraklasy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego sukcesu i wspierać zespół z tak bogatym dorobkiem historycznym –  mówiła Paulina Puła z TopCoat Construction Group.

– Obecna determinacja naszych zawodników oraz profesjonalizm członków Klubu na czele z Prezesem Panem Jackiem Klimkiem budzi nasz podziw. Wiemy, że największą walkę mają do stoczenia zawodnicy na stadionie, jednak jako oddani kibice pragniemy im w tym pomóc i towarzyszyć w drodze ku kolejnym sukcesom. W imieniu swoim, właściciela naszej firmy Pana Jakuba Sierpiny oraz wszystkich pracowników TopCoat Construction dziękujemy Wam za niesamowite emocje, których Wasza gra nam dostarcza. Jesteśmy dumni, że stajemy się  sponsorem klubu Stal Mielec. Chcemy tym samym podkreślić jak ważny jest on dla mieszkańców naszego miasta oraz mieleckich firm. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem termoizolacji budynków. Doradzamy naszym klientom w doborze jak optymalnych rozwiązań energetycznych, pomagając im po prostu zaoszczędzić – mówiła Paulina Puła z TopCoat Construction Group.

Polub i udostępnij