AktualnościRegion Centralny

Zaczernie. Zbierają na pomoc pogorzelcom. Włącz się do akcji!

Ludzie dobrej woli pomagają pogorzelcom

Dziś w domu Kultury w Zaczeniu odbyło się spotkanie osób chętnych do pomocy poszkodowanej rodzinie. – Sprawa jest świeża i dlatego dużo pracy przed nami. Chcemy prosić o pomoc materialną firmy mieszczące się na terenie gminy oraz Zaczernia i jak dojdzie do rozbiórki domu, co jeszcze nie wiadomo, bo być może będzie remont, to do pomocy fizycznej przy posprzątaniu – mówi Wojciech Kochman, radny Gminy Trzebownisko. Na razie chodzi tylko o pozbieranie pieniędzy dla nich na budowę lub remont domu – dodaje.

Władze Gminy Trzebownisko utworzyły konto bankowe, na które mieszkańcy miejscowości Zaczernie oraz wszyscy, którzy chcą pomóc pogorzelcom, mogą wpłacać pieniądze. Pomoc pieniężną zaoferowała również Caritas zaczerska i uczniowie szkoły w Zaczerniu – mówi Wojciech Kochman.

Czytaj więcej: Zaczernie. Zbierają na pomoc pogorzelcom. Włącz się do akcji! © Zaczernie. Zbierają na pomoc pogorzelcom. Włącz się do akcji – rzeszow112.pl Źródło: https://www.rzeszow112.pl/trzebownisko/751-zaczernie-zbieraja-na-pomoc-pogorzelcom-wlacz-sie-do-akcji

Polub i udostępnij