Zdrowie

Koronawirus. 7 nowych zakażeń, 2 osoby wyzdrowiały!

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna poinformowała o siedmiu nowych zakażeniach koronawirusem na Podkarpaciu.

Nowe 7 potwierdzonych przypadków to: starsza kobieta powiatu stalowowolskiego (hospitalizowana), starszy mężczyzna z powiatu jasielskiego (hospitalizowany), mężczyzna w sile wieku z powiatu dębickiego (w izolacji), mężczyzna w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (hospitalizowany), starszy mężczyzna z powiatu stalowowolskiego (w izolacji), starszy mężczyzna z powiatu stalowowolskiego (hospitalizowany),kobieta w sile wieku z powiatu stalowowolskiego (w izolacji). 

Jednocześnie pocieszająca informacja jest taka, że wyzdrowiały dwie kolejne osoby: kobieta w sile wieku z powiatu niżańskiego, która przebywała w izolacji domowej oraz kobieta w sile wieku z powiatu przemyskiego, która przebywała w Szpitalu w Łańcucie. 

Obecnie na terenie Województwa Podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1946 osób, a 12 877 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 130 osób.

Badaniami laboratoryjnymi na Podkarpaciu potwierdzono łącznie 136 przypadków zakażenia koronawirusem SARS- COV-2, 9 osób wyzdrowiało. Odnotowano 4 zgony.

Szczegółowe dane: https://wsse.rzeszow.pl/aktualnosci/koronawirus-sars-cov-2-wojewodztwo-podkarpackie-aktualna-informacja-2

W całej Polsce liczby gramatycznie rosną.

 

Polub i udostępnij