Ciekawostki

Apel pracowników Biedronki. Udostępnij dalej!

Właściciel sklepów Biedronka wprowadza co raz to bardziej restrykcyjne środki ochrony przed koronawirusem. Dlatego od dziś, 23. marca, pracownicy będą pracować w systemie rotacyjnym. W tym celu sklepy zamknięte będą od godziny 13:30 do 14:30. Ma to na celu wyeliminować kontakty między pracownikami. W międzyczasie sklepy będą dezynfekowane.

Prośba od pracowników Biedronki: „Apeluję teraz do wszystkich klientów. Proszę Was wszystkich o wyrozumiałość w tym ciężkim dla nas okresie. Proszę nie wchodź na zakupy o 13.25 bo jeszcze jest otwarte. Mamy bardzo ograniczony czas na rozliczenie pierwszej zmiany oraz na ponowne uruchomienie dla Ciebie sklepu.” – piszą pracownicy sklepu w mediach społecznościowych.

Jednocześnie cała społeczność portugalskich sklepów zapewnia, że robi wszystko, żeby minimalizować zakażenie niebezpiecznym wirusem. W tym celu montuje się systematycznie pleksy przy kasach, zachęca do płatności bezgotówkowych, wyznaczono linie strefy bezpieczeństwa (co około metr), sklep wzmożył też restrykcje higieniczne.

Polub i udostępnij