Rzeszów

Super Car Weekend w hotelu Blue Diamond

Mamy mnóstwo nietuzinkowych samochodów. Każdy znajdzie coś dla siebie – tak o wystawie Super Car Weekend mówił menadżer hotelu Blue Diamond. Na terenie obiektu dzisiaj i jutro jest organizowana wystawa samochodów sportowych i zabytkowych.

Dziś oraz jutro hotel Blue Diamond wraz z gminą Trzebownisko oraz firmą GTstudio organizuje „Super Car Weekend”. Jest to wystawa samochodów sportowych i zabytkowych. Na uczestników czekają też koncerty zespołów Kind of Wine, BLUES STATION DŻEM Cover Band, atrakcje dla dzieci oraz jazdy próbne. – Myślę, że warto dzisiaj przyjść. Mamy mnóstwo atrakcji dla wszystkich, także dla najmłodszych. Oczywiście główną atrakcją jest wystawa samochodów – tak o tej imprezie mówił jeden ze współorganizatorów.

Sam pomysł narodził się kilka miesięcy temu w okresie lockdown-u. Wymyślony został z pasji do samej motoryzacji. – Mamy mnóstwo nietuzinkowych samochodów, począwszy od McLaren-ów, przez Ferrari, czy Maserati. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to pierwsza edycja, ale mam nadzieję, że będą kolejne – mówił menadżer hotelu.

Oczywiście w dobie pandemii wystawa jest organizowana w ścisłych warunkach sanitarnych. – Całość wydarzenia jest podzielona na trzy tury. W każdej turze jest wpuszczane maksymalnie po 150 osób. Przy każdej strefie są ustawione stacje do dezynfekcji rąk, a każdy z uczestników musi wypełnić oświadczenie o braku objawów chorobowych – tak o obowiązujących obostrzeniach mówił jeden ze współorganizatorów.

Zobacz relację na żywo nagrana rzez portal rzeszow112.pl:

 

Zobacz galerie zdjęć:

https://www.rzeszow112.pl/galerie

Polub i udostępnij