OpiniePodkarpaciePolitykaRzeszów

Macierewicz na Podkarpaciu: Głosowanie na Rafała Trzaskowskiego to zgoda na pedofilię!

Wybór pomiędzy Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim to wybór pomiędzy Kartą Rodziny, a promowaniem pedofilii – tak o nadchodzących wyborach prezydenckich wypowiedział się Antonii Macierewicz, Marszałek Senior Sejmu RP, były szef MON oraz przewodniczący Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem. 

Antonii Macierewicz znany jest powszechnie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na przeróżne tematy. I nie inaczej było na dzisiejszym spotkaniu z mieszkańcami gminy Hyżne. Były szef MON poruszał na nim tematy związane m.in. z budową CPK i aktualną sytuacją geopolityczną Polski. W drugiej części odniósł do tematu związanego z LGBT. Na pytanie Karola Ożoga, radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, ewentualny wybór Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta RP nazwał promowaniem pedofilii.

– W kontekście doświadczenia jako MON proszę powiedzieć, z jakimi zagrożeniami wiąże się wygrana któregoś z kontrkandydatów prezydenta Andrzeja Dudy? – zapytał Karol Ożóg. W swojej odpowiedzi Macierewicz skupił się tylko na Rafale Trzaskowskim. Dowodził, że kandydat Koalicji Obywatelskiej nie rozumie ani wolności mediów, potrzeb wojska, ani potrzeby budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Następnie były szef MON stwierdził, że głosowanie na Rafała Trzaskowskiego to zgoda na pedofilię.

Karta LGBT to karta pedofilii

(…) Jest cały wielki problem związany z kształtowaniem naszej przyszłości, czyli wychowaniem polskich dzieci. Przecież nie przypadkiem on [prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski] podpisał i stara się upowszechnić kartę LGBT. Nie wiem jak się to nazywa LBGT? Czasami mylę te literki, ale mam nadzieję, że nie macie państwo o to pretensji i wiemy mniej więcej, w czym rzecz, a on wie świetnie o co chodzi, bo ma przecież swojego zastępcę, który jest zaangażowany w tę formację i w ten kierunek działań. W związku z tym to jest, no trzeba sobie tu jasno powiedzieć, to jest wielka reklama i promocja pedofilii! 

Trzaskowski wspiera pedofilię?

To straszne, że ci sami ludzie, którzy udają, że tak powiem oburzenie i mówią, jakim to strasznym przestępstwem jest pedofilia,  równocześnie chcą dokumentacji i sposobu działania wobec młodzieży, które po prostu mają na celu wychowanie w pedofilii uczynić obowiązkiem samorządu! Pan Trzaskowski temu patronuje, on to wspiera! Jeszcze ośmiela się atakować prezydenta Andrzeja Dudę, którego jednym z największych osiągnięć jest karta Rodziny – dowodził Antoni Macierewicz.

Wybór Trzaskowskiego na prezydenta to koniec narodu polskiego

Jeżeli pozwolimy na wychowanie polskiej młodzieży wg tego, co chce pan Trzaskowski, to nie będzie narodu polskiego! – grzmiał Macierewicz. – Ludzie będą narażeni nieustannie na najróżnorodniejsze ataki, problemy niszczące rodzinę, rozwalające możliwość rozwoju społecznego i narodowego. Jeżeli wychowamy ludzi wg karty rodziny, która prezydent Andrzej Duda podpisał, to jest szansa wzmocnienia siły narodu polskiego, który będzie wtedy rozumiał i gospodarkę i obronność i politykę międzynarodową, wszystkie inne rzeczy. Od tego jakie są nasze dzieci – zdaniem Macierewicza – zależy nasz los!

LGBT  mają plan

To jest fundamentalna różnica, zasadnicza różnica nie tylko ta geopolityczna, o której powiedziałem, ale ta dotycząca kształtu naszego człowieczeństwa, bo dzisiaj jesteśmy pod atakiem na człowieczeństwo. Na istotę człowieczeństwa! Ile tam wymyślono tych płci? 30? Czy ileś ? Głosy z sali; 50!, 70!, Przepraszam najmocniej, nie jestem w tej sprawie tak biegły. To powoduje u nas uśmiech, ale to jest część świadomego z premedytacją, z planem, zapasami finansowymi i ukształtowanymi zespołami ludzkimi, realizowany plan! – dowodził Marszałek Senior Sejmu RP.

WHO promuje pedofilie

– Nie przypadkiem to właśnie doprowadziło do tego, za pan prezydent Donald Trump powiedział, że on nie będzie więcej płacił na WHO. Nie będzie wspierał międzynarodowej, ogólnoświatowej instytucji, która prowadzi do deprawacji i zniszczenia rodziny i deprawacji dzieci.

„Problemy indywidualne” są ważne, ale…

– Z całym, że tak powiem szacunkiem, bo oczywiście problemy indywidualne są, wymagają szacunku i zrozumienia, jeśli się komuś zdarzają. To jest inna sprawa! Ale czym innym jest przenosić problemy indywidualne na kształt człowieczeństwa właśnie, a to się próbuje zrobić właśnie! A prezydent Andrzej Duda jednoznacznie w tej sprawie stawia tamę! Nie! Karta rodziny! Nie karta pedofilii! Karta rodziny! To jest istota, fundament naszego wychowania! To jest najważniejsze z tego, co nam grozi! – zakończył tę myśl Macierewicz.

 

Relacje na żywo z całego spotkania przeprowadził Rzeszow112.pl:

Polub i udostępnij