PodkarpacieRegion Centralny

Ładowarki do samochodów TESLA już są na terenie Hotelu Blue Diamond

Na terenie Hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi k. Rzeszowa powstała stacja ładowania samochodów TESLA. Infrastrukturę przygotowała firma FHPU FAZA Grzegorz Synoś z Tyczyna.

 

W zeszłym roku TESLA szukała miejsc na instalacje ładowarek. Po rozmowach zdecydowała się na instalacje mobilnych ładowarek na terenie Hotelu Blue Diamond ze względu na jakość świadczonych tam usług. Klienci ładujący swoje samochody mogą mile spędzić czas korzystając z atrakcji hotelowych. Nasza Firma „FHPU FAZA” była odpowiedzialna za część techniczną, czyli przygotowanie infrastruktury i dostosowanie stacji transformatorowej do zasilania ładowarek.

– mówi Janusz Wolski z FHPU FAZA.

W obecnej chwili zostały zainstalowane dwie ładowarki, z których w jednym czasie można ładować 4 samochody.

Czas ładowania to od 30 minut do 2 godzin. Czas jest uzależniony od stopnia rozładowania baterii i modelu samochodu a co za tym idzie pojemności baterii w danym samochodzie.

Ładowanie jest bezpłatne.

Na ładowarkach TESLA Supercharger można ładować wyłącznie samochody TESLA. Podczas ładowania ładowarka komunikuje się z samochodem i jeśli nie wykryje w bazie danych, że to samochód TESLA proces ładowania się nie rozpocznie.

 

 

Polub i udostępnij