PodkarpacieRegion CentralnyRzeszów

Policja wyjaśnia przyczyny dwóch pożarów

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru domu w Świlczy, gdzie śmierć poniosła kobieta, której ciało w budynku znaleźli strażacy. Mimo reanimacji jej życia nie udało się uratować.  W wyniku kolejnego pożaru, do jakiego doszło na ul. Miłej w Rzeszowie, spalił się samochód osobowy. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wieczorem w dniu 29 kwietnia policjanci zostali zawiadomieni o pożarze domu mieszkalnego w Świlczy. Podczas akcji gaśniczej strażacy wewnątrz budynku znaleźli nieprzytomną kobietę. Mimo podjętej reanimacji, jej życia nie udało się uratować. W związku ze zdarzeniem, do wyjaśnienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj to mieszkańcy gminy Świlcza, byli pijani.

Na miejscu zostały już przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego, celem ustalenia okoliczności i przyczyn pożaru. Funkcjonariusze potwierdzili tożsamość zmarłej kobiety, to 35-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego.

Fotorelacja na fb OSP Świlcza:

 

Do kolejnego pożaru doszło około godz. 3 nad ranem w Rzeszowie, na ul. Miłej. Spaleniu uległ zaparkowany samochód marki Land Rover. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał, a zdarzenie nie zagrażało bezpieczeństwu innych osób. Straty materialne są duże, ich wartość przekracza ponad 200 tys. złotych.

Źródło: policja.pl

 

Polub i udostępnij