Podkarpacie

Pomoc dla ratowników i placówek medycznych- akcja OSP z terenu gminy Głogów Młp.

„W ramach solidarności z ratownikami i placówkami medycznymi jako strażacy organizujemy zbiórkę potrzebnego asortymentu. To szczególny czas, który mocno eksploatuje personel ratownictwa medycznego. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji” – apelują o pomoc rzeczową dla lokalnych ratowników i placówek medycznych organizatorzy akcji, czyli jednostki OSP z terenu gminy Głogów Małopolski.

Pomysłodawcą zbiórki jest Adam Ozimek z OSP Hucisko. Jednostka ta znana jest m.in. ze zbiórki krwi „Ognisty Strażak Gorąca Krew”. Strażacy z gminy Głogów Małopolski kolejny raz stają na wysokości zadania. Tym razem organizują zbiórkę dla ratowników i placówek medycznych.
W opisie akcji możemy przeczytać: 
„Zbierane będą m.in. płyny do dezynfekcji, maseczki ochronne, ręczniki papierowe, przyłbice, Chusteczki nawilżane i antybakteryjne, Słodycze – batony, czekolady, napoje – wszystko, co energetyczne i wiele innych. Szczegóły co będzie zbierane można znaleźć na profil Facebook OSP Hucisko (https://www.facebook.com/OSPHucisko/) i innych jednostek z terenu gminy Głogów Małopolski biorących udział w tej akcji.”

Punkty, gdzie możesz się podzielić artykułami:
Głogów Małopolski – Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska – sklep „SuperSam” – ul. Joselewicza
Głogów Małopolski – Bank Spółdzielczy – ul. Rynek 23
Głogów Małopolski – Biedronka – ul. Piłsudskiego 24
Wysoka Głogowska – Ochotnicza Straż Pożarna – Remiza, Delikatesy Premium
Budy Głogowskie – Sklep Delikatesy Centrum
Przewrotne – Sklep Delikatesy Centrum

Polub i udostępnij