Sport

Ruszają rozgrywki Extraligi Rzeszów. „Amatorzy” mogą grać!

Ruszają rozgrywki Extraligi Rzeszów. Wszystko dzięki decyzji premiera Mateusza Morawieckiego, który pozwolił przebywać na orliku 14 osobom. 

Extraliga Rzeszów rozpoczyna zapisy do Pucharu Extraligi. Rozgrywki wystartują pod koniec maja. Zapisy są prowadzone do 20 maja.

Liczę, że na bardzo duże zainteresowanie. Zapraszam do uczestnictwa wszystkie drużyny od 4 ligi w dół oraz zespoły osiedlowe i wszystkich pasjonatów. Wiemy, że „ligowcy” nie będą mieli możliwości rywalizacji aż do połowy lipca. W związku z tym mogą w lidze szóstek poczuć smak emocji, którego nie mają od listopada. Zwycięzca Pucharu będzie miał możliwość rywalizacji w Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy – mówi Daniel Moskal, organizator Extraligi Rzeszów.

Kosz uczestnictwa w rozgrywkach to 100 PLN od drużyny oraz 50 PLN za każdego zawodnika zgłoszonego do rywalizacji. Mecze odbywać się będą na Orliku w Boguchwale w każdą środę w godzinach 17:30 – 22 oraz w wybrane weekendy.

Jesteśmy w stanie przyjąć do ligi aż 36 zespołów. Muszę dodać, że już wiele ekip potwierdziło mi udział. Także kto pierwszy ten lepszy – dodaje Moskal.

Przypomnijmy, że mecze rozgrywane są na orliku. Zespoły rywalizują sześciu na sześciu. Czas meczów zależy jest od ilości drużyn, jednak będzie to nie mniej niż 30 minut. Każdy zespół będzie miał zagwarantowane co najmniej dziewieć meczów ligowych oraz jeden mecz pucharowy (system). Zapisy można dokonywać telefonicznie lub mailowo. Tel: 503 954 173, e-mail: dan.mos@interia.pl.

Ilość miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń!

Polub i udostępnij